Kategoria: Uroda/Zdrowie

Kosmetyki naturalne
Uroda/Zdrowie

W jakich sklepach mogę kupić naturalne kosmetyki?

Kosmetyki naturalne to produkty otrzymywane ze składników pochodzenia roślinnego i/lub mineralnego. Często zamiennie nazywa się je biokosmetykami albo kosmetykami ekologicznymi. Produkty zawierają w swoim składzie olejki eteryczne, ekstrakty ziołowe, olejki tłoczone na zimno. Nie powinny zawierać składników pochodzenia zwierzęcego i nigdy nie powinny być testowane na zwierzętach. 

Damskie skarpety na prezent
Uroda/Zdrowie

Damskie skarpety na prezent

Skarpetki to element odzieży bez którego nie można sobie wyobrazić życia. Przez wiele lat opcja podarowania skarpetek na prezent była dość ironicznie i prześmiewczo traktowana – od jakiegoś czasu to się jednak zmieniło, a skarpetki stały się pożądanym prezentem zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka.

TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpetki
Uroda/Zdrowie

TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpetki

Każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą, zauważył w ostatnim czasie popularność kolorowych skarpetek. Trend zaistniał nie tylko na szklanym ekranie, gdzie często można obserwować prowadzących programy w odsłaniających się spod spodni – właściwie celowo wyeksponowanych – skarpetkach bogatych w fantazyjne wzory. Moda pojawiła się także na ulicy, gdzie mężczyźni chętnie pokazują kolorowe skarpety. Tym […]