TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpetki

TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpetki

Każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą, zauważył w ostatnim czasie popularność kolorowych skarpetek. Trend zaistniał nie tylko na szklanym ekranie, gdzie często można obserwować prowadzących programy w odsłaniających się spod spodni – właściwie celowo wyeksponowanych – skarpetkach bogatych w fantazyjne wzory. Moda pojawiła się także na ulicy, gdzie mężczyźni chętnie pokazują kolorowe skarpety. Tym samym znudzony i oczywisty prezent, pojawiający się z braku pomysłów, powrócił do łask i przeżywa drugą młodość. Skarpety stały się elementem stylizacji, który musi być dopasowany do pozostałych elementów stroju i tworzyć spójną całość. Poniżej trzy topowe sklepy, które w ofercie sprzedażowej proponują kolorowe skarpetki.

Sklep Scarry

TOP 3 sklepy oferujące kolorowe skarpetkiHistoria firmy rozpoczęła się od produkcji tradycyjnych skarpet, jednak w trakcie działalności zmieniała strategię na sprzedaż kolorowych skarpet, które wyróżniają się trzema elementami: wzorem, kolorem oraz jakością. Zaletą firmy jest kompaktowy skład załogi, którą stanowią trzy osoby, przez Scarry nie traci indywidualnego rysu i nie wpisuje się w trend masowych produkcji. Produkty firmy łączą klasyczna tradycję z kreatywnymi i nowoczesnymi pomysłami, co jest widoczne na każdym etapie: od projektu, po wykonanie aż po pakowanie w autorskim pudełku. Oprócz standardowej oferty, Scarry proponuje zakup skarpetek wykonanych na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego pomysłami, co pozwala uzyskać oryginalny, niepowtarzalny model na własność.

Sklep Spox Socks

Sklep powstał z myślą o tworzeniu kolorowych i wyjątkowych skarpet, które nadadzą ubiorowi koloru i lekkości. W ofercie znajdują się skarpety zróżnicowane pod względem kolorystyki, przeznaczenia oraz wzorów, tak by każdy mógł wybrać model spełniający jego oczekiwania. Asortyment Spox Socks stanowią: skarpety casual, biznesowe, asymetryczne oraz stopki. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie z najwyższej jakości bawełny, co zapewnia nie tylko estetykę, ale także wysoki komfort noszenia.

Sklep koloroweskarpetki

Firma powstała z myślą o porzuceniu hegemonii szarości i powtarzalności, proponując nowoczesne modele kolorowych skarpetek. Wysoka jakość materiałów oraz różnorodne warianty kolorystyczne, to znaki szczególne Kolorowych Skarpetek. W ofercie znajdują się śmieszne skarpetki, kolorowe oraz grube skarpety. Sportowe, dla dzieci, zakostki oraz stopki. Szeroki asortyment pozwala dopasować do siebie właściwy model i skomponować zestaw uzależniony od gusty- bardziej zachowawczy lub totalnie szalony.