Narty Rossignol EXPERIENCE 80 HD

Recenzja nart Rossignol EXPERIENCE 80 HD (XPRESS 2)

Każda osoba, która zaczyna swoją przygodę z nartami poszukuje odpowiedniego sprzętu nie tylko do swoich umiejętności, ale także warunków, w których narty te będą wykorzystywane. Jednym z największych problemów jest fakt, że większość nart jest przeznaczonych albo dla amatorów, albo dla osób doświadczonych. Na rynku pod tym względem wyróżniają się narty Rossignol EXPERIENCE 80 HD (XPRESS 2), które są rekomendowane zarówno amatorom, jak i osobom doświadczonym.

Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 80 HD

Narty o bardzo  innowacyjnej konstrukcji CARBON ALLOY MATRIX, czyli są pokryte nie tylko lekką, ale również dodającą komfortu jazdy strukturą, która wzmacnia rdzeń narty z jej tyłu, a także na dziobie.

Narty powstały z połączenia włókien węglowych i bazaltowych. Dzięki temu jest możliwość wygłuszenia dużego spectrum drgań, które mogą wystąpić w trakcie jazdy na jakimkolwiek terenie. Produkt jest rekomendowany nie tylko dla osób, które traktują narciarstwo jako hobby, ale także dla tych, którzy myślą pod kontem sportowym.

Narty Rossignol Experience 80 HD są doskonałą opcją dla osób ambitnych, ale także średnio zaawansowanych. Nowa zmodyfikowana konstrukcja gwarantuje nie tylko lekką, ale również mocną konstrukcję. Komfort i uniwersalność nie przyczynią się tylko do bardzo dobrego trzymania się stromego stoku. Narty mają świetne zastosowanie także na świeżym śniegu, wiosennych roztopach i zmuldzonym stoku. Wszystko dzięki drewnianemu rdzeniowi oraz wzmocnionemu CARBON ALLOY MATRIX. Narty posiadają rocker w przedniej, a także tylnej części na odcinku 30 %, lekki dziób AIR TIP, dzięki czemu zawdzięcza małą inercję oraz bezwładność.

Niezwykła uniwersalność i energia dają nartom Experience 80 HD nie tylko wydajność, ale również delikatność konieczną dla freeride.

Pochodząca się z Francji firma Rossignol jest jednym z najbardziej popularnych producentów nart na całym świecie. Narty Rossignol to znakomicie nie tylko wykrojony, ale również niezawodny sprzęt, który sprawdzi się na każdym rodzaju stoku. Rossignol to gwarancja adrenaliny, mocy, stabilności i dynamiki.