PSP Studio - logo

Producent reklamowych banerów reklamowych PSP Studio

Jedną ze specjalności krakowskiej firmy Pixel-Projektbanery reklamowe. To bardzo popularny sposób reklamy zewnętrznej, która na pewno przyczyni się do pozyskania większej liczby zleceń przez każdego, kto zażyczy sobie wykonanie takiej formy promocji. Banery, szczególnie te większych rozmiarów, widoczne są ze sporych odległości, co może pomóc w trafieniu klientów do właściwej firmy. Jest to ważne szczególnie dziś, gdy konkurencja na rynku jest duża.

Banery reklamowe od firmy PSP Studio

Zaletą banerów reklamowych firmy Pixel-Projekt jest między innymi ich niska cena. Ta forma reklamy zewnętrznej daje natomiast duże możliwości montażu w różnych miejscach i zwykle nie jest on skomplikowany. A więc nie niesie za sobą dodatkowych kosztów.

Firma Pixel-Projekt wykonuje banery reklamowe na materiałach standardowych oraz powlekanych, a także na siatkach mesh w szerokim zakresie rozdzielczości, które dobierane są w zależności od formatu.

Ma ona także możliwość wykonania standardowych i niestandardowych wykończeń. Na przykład zgrzewania, oczkowania czy też zszywania brytów oraz oczywiście zabezpieczania ich poprzez laminowanie. Piksel-Projekt korzysta z wielu dobrodziejstw współczesnej techniki, dlatego potrafi wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe, zlecenie. Jej pracownicy są więc otwarci na wyzwania.

Oto kilka przykładów rodzajów banerów reklamowych oferowanych przez firmę PSP Studio

  • banery standard
  • banery standard błysk
  • banery powlekane premium
  • banery odblaskowe (pryzmatyczne)
  • siatki mesh z przeplotem

Firma Pixel-Projekt świadczy usługi zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Realizuje zlecenia w Krakowie i okolicy tego miasta. Czuwa nad nimi od projektu po wykonanie, dostawę i montaż u klienta.

Pracownicy firmy Pixel-Projekt szczycą się tym, że to co robią nie jest tylko ich pracą. Powierzone im zadania traktują z pasją. Atutami firmy PSP Studio jest między innymi pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdego zlecenia, terminowa realizacji z zachowaniem najwyższej jakości oraz szybka dostawa lub wysyłka i oczywiście profesjonalny montaż.

Krakowskie PSP Studio oferuje też wszelkiego rodzaju druk wielkoformatowy, sitodruk, tampon druk czy druk UV. Wykonujemy też szyldy reklamowe, reklamy świetlne, nadruki na odzieży, oklejanie witryn sklepowych, tablice reklamowe, wydruki wielkoformatowe na folii samoprzylepnej, hafty i grawer laserowy w laminacie i metalu. Również ceny są tu konkurencyjne w stosunku do innych firm oferujących podobne usługi, dlatego warto zapoznać się z jego ofertą na stronie www.pspstudio.pl