HEAD - logo

Porównanie nart Head

Narty na trasy zjazdowe marki Head cieszą się na polskim rynku bardzo dużą popularnością. Przede wszystkim wykorzystują one w sobie innowacyjne technologie, pozwalają na wykonywanie technicznych sztuczek na stokach narciarskich, ale są też szybkie i zwrotne. Wykonane z trwałych materiałów, gwarantują użytkownikom trwałość i pełen komfort, nawet na bardzo trudnych trasach zjazdowych. Warto zapoznać się dokładniej z trzema najbardziej znanymi typami nart marki Head.

Supershape I.Speed

Stworzone przede wszystkim dla narciarzy o zaawansowanych umiejętnościach technicznych. Idealnie spiszą się na trudniejszych stokach narciarskich, łatwo można nimi manewrować i skręcać. Znajdują się w nich nowoczesne śligi, które sprawiają, że narciarz może czerpać z jazdy niesamowitą przyjemność. Dodatkowo narty są bardzo lekkie, ale za to też niezwykle solidne. Zapewniają zainteresowanym duże prędkości oraz niezapomniane emocje, konstrukcja została w tym przypadku wykonana ręcznie, przez najlepszych specjalistów na rynku. Ich cena jest przystępna, dlatego też z pewnością warto zaopatrzyć się w nie przed wyjazdem w góry.

Epic Joy

Drugi z najbardziej popularnych typów nart marki Head. W opinii wielu ekspertów są to zdecydowanie najlżejsze narty tego producenta, dlatego też można nimi łatwo skręcać nawet na trudnych stokach. Z racji tego polecane są nie tylko osobom dorosłym, ale też młodzieży. Zainwestowano przy nich w technologię Graphene, która oprócz zapewnienia nartom lekkości, daje im też niesamowitą wytrzymałość. Ten typ nart wykorzystywany jest przez wielu szkoleniowców podczas nauki jazdy na nartach, dlatego bardzo ceni je sobie zwłaszcza młodzież, która uczy się jazdy od podstaw. Manewrowość jest w tym przypadku niesamowita, więc nie trzeba martwić się o upadki, ponieważ przy rozsądnej jeździe powinno ich zabraknąć.

Supershape SLR 2

Ten typ nart jeszcze bardziej nadaje się do lekcji nauki jazdy na nartach, dlatego głównie w tym aspekcie jest wykorzystywany. Narty również są bardzo lekkie, przyczepne, trzymają się podłoża. Posiadają wzmocnioną konstrukcję, więc nie trzeba obawiać się na stokach narciarskich o to, że przy manewrach stanie się z nimi coś złego. Narty posiadają jedną z najdłuższych żywotności na rynku, co jest ich bardzo dużym atutem. Łączą w sobie moc oraz solidność, świetnie można się na nich pobawić zwłaszcza na stokach wymagających nieco mniejszych umiejętności technicznych. Idealna propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na rozwijaniu swoich zdolności w jeździe na nartach.