Pawotex - logo

Pawotex

Pawotex jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność w Łodzi, stopniowo rozprzestrzeniając się na rynek ogólnopolski. Wystartowali już trzydzieści lat temu, co świadczy przede wszystkim o ich doświadczeniu, ciągłej innowacji w docieraniu do klienta oraz o odpowiadaniu na szybkie zmiany w obszarze swojej produkcji, by zaspokoić aktualne potrzeby osób podejmujących z nimi współpracę. Firma zajmuje się produkowaniem artykułów potrzebnych w pracach wykończeniowych w branży budowlanej.

Kim są Pawotex? 

Przede wszystkim reprezentują ich specjaliści, którzy znają się na tym, co robią. W swojej pracy i w planowaniu obszaru działań stawiają na jakość i budowanie komunikacji z klientem poprzez wzajemne zaufanie. Udostępniany przez nich asortyment jest najlepszy pod względem wykonania oraz dostosowania do aktualnych wymogów branży wykończeniowej. Ich produkty spełniają wszelkie normy, dzięki czemu są również bezpieczne – właśnie dzięki użyciu surowców, które mają najlepsze opinie i są regularnie sprawdzane. Pawotex korzysta z własnego sporego doświadczenia. Przez trzydzieści lat dane im było obserwować oraz uczestniczyć w procesach zachodzących w branży. To właśnie filary zaufania. Tak jak stawianie na wszystkie etapy współpracy z klientem. Pracownicy Pawotex są profesjonalni na każdym etapie kontaktu z przyszłym klientem, rozpoczynając od zdobywania materiału, a kończąc na kontakcie telefonicznym lub przy doręczaniu zamówionych produktów.

Co produkuje i sprzedaje Pawotex? 

Firma Pawotex (https://pawotex.com/) zajmuje się produkcją profili metalowych. Wykonywane przez nich listwy wykończeniowe zbudowane są z aluminium i stali, a w firmowych katalogach występuje niespotykana mnogość opcji wyboru. Dostępne są na przykład listwy do gięcia, kątowniki, okapniki, a to tylko początek całego katalogu. Właśnie dzięki temu, jeśli poświęcimy trochę czasu i skorzystamy z wielu rad pracowników Pawotexu, z pewnością każdemu uda się znaleźć u nich to, czego szuka.

Listy są dostępne w przeróżnych wymiarach, kolorach i wzorach. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku produktami wyróżniają się także wieloraką fakturą. Dzięki tak wielu czynnikom, produkty Pawotexu wielokrotnie były zgłaszane do Urzędu Patentowego, co tylko potwierdza odmienność i oryginalność marki w porównaniu z innymi przedstawicielami tego sektora rynku.

Bogaty wybór nie oznacza oczywiście zamykania się na indywidualne potrzeby klienta – usługi wykonywane są także według jego osobistego projektu. Wystarczy w tym celu skonsultować się z pracownikami, którzy są wyszkoleni oraz przygotowani na wszelkie ewentualności.