Narty Head - nowości w sezonie 2019/2020

Narty Head – nowości w sezonie 2019/2020

Marka Head jak co roku wprowadza nowości do swojej kolekcji nart, odświeża też modele, które doskonale znamy z poprzednich sezonów. Narty Head to świetny wybór dla każdego narciarza – zarówno tego początkującego, jak i średnio- oraz zaawansowanego. Znajdziemy wśród nich modele dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci, a odpowiednio dobrane narty sprawią, że każdy odczuje niekłamaną przyjemność z szalonych zjazdów po stokach. Czym więc zaskoczą nas narty Head przygotowane na sezon 2019/2020? I dlaczego w ogóle warto wybrać tę markę?

Dlaczego warto wybrać właśnie narty Head?

Zacznijmy od tego, że firma Head jest jedną z tych, której wyrobów używają najsłynniejsi narciarze świata, także zawodnicy olimpijscy. Możemy więc być pewni, że to najwyższej jakości produkty umożliwiające dynamiczną jazdę, precyzyjne skręty i zapewniające optymalną przyczepność w różnych warunkach. Ale to nie wszystko, bowiem narty Head oferują również doskonały stosunek wagi do wytrzymałości.

To właśnie te cechy sprawiają, że najlepsi wybierają markę Head. Narty sprawdzają się w każdym terenie, są przyjemne w użytkowaniu – dynamiczne, ale też niezwykle stabilne. Z łatwością dokupisz do nich także nowoczesne, wygodne buty. Sprawdźmy więc jakie nowości znajdziemy w ofercie na nadchodzący sezon.

Narty Head Worldcup Rebels i.speed pro + FREEFLEX EVO 14 2020

To model przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają doskonale dopracowaną technikę jazdy. Przeznaczone do szybkiej jazdy po stromych stokach oraz pokonywania mocnych, precyzyjnych skrętów. Posiadają drewniany rdzeń i systemy pozwalające na dopasowanie ich do różnorodnych warunków na stoku – nachylenia, rodzaju i grubości pokrywy śnieżnej oraz prędkości osiąganej przez narciarza.

Dostępne są w rozmiarach 175, 180 i 185 cm oraz w doskonale nam znanych połączeniach kolorystycznych – neonowej żółci i eleganckiej szarości.

Narty Head V-shape V8 SW + PR11 GW 2020

To drugi z męskich modeli nart, które w tegorocznym sezonie narciarskim oferuje marka Head. Dedykowany zaawansowanym miłośnikom białego szaleństwa. Lekkie i wytrzymałe, zostały wyposażone w dodatkowy tylny element zapewniający jeszcze lepszą stabilność w czasie jazdy niż modele z poprzednich lat. Konstrukcja, jak już wspomnieliśmy, zadowoli doświadczonych narciarzy, ale daje także możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności tych, którym do mistrzostwa jeszcze trochę brakuje.

Narty Head V-shape wspaniale radzą sobie w każdych warunkach, również przy mocnym nachyleniu stoku i ostrych skrętach. Ułatwiają również manewrowanie na śniegu różnej grubości i jakości. Pasują do nich doskonale znane nam buty GripWalk. Wyjątkowa kolorystyka zwraca uwagę i czyni narciarza świetnie widocznym na stoku – to nowoczesne połączenie głebokiej czerni i intensywnej żółci. Head V-shape V8 SW z pewnością są godne uwagi i warte polecenia.

Narty Head - nowości w sezonie 2019/2020

Narty Head Supershape Magnum SW + PRD 12 GW 2020

Head Supreme przeznaczone są do szybkiej jazdy na przygotowanych trasach. Model męski dla doskonałych narciarzy, którzy oczekują przede wszystkim doskonałej dynamiki i możliwości rozwijania dużych prędkości. Drewniany rdzeń i powłoka fenolowa oraz tytanowe wkładki sprawiają, że model ten jest szalenie wytrzymały, a równocześnie lekki. Innowacyjna technologia KERS sprawia, że pokonywanie zakrętów jest jeszcze łatwiejsze i nie wymaga wysiłku, a narciarz nie traci prędkości. Świetnie radzą sobie także na śniegu sypkim i miękkim.

Model Head Supershape dostępny jest w różnych rozmiarach od 156 cm do 177 cm. Przepiękna kolorystyka jest znakiem rozpoznawczym marki – w tym przypadku to odcienie szarości i zieleni.

Narty Head Pure Joy SLR + Joy 9 GW SLR 2020

Narty Head damskie, przygotowane z myślą o zawodniczkach początkujących i średnio zaawansowanych, ale także doświadczone zawodniczki będą zachwycone możliwościami, które model ten oferuje. Są więc uniwersalnym sprzętem, który posłuży przez długie lata. Bardzo eleganckie i stylowe, ale także wytrzymałe i funkcjonalne. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa na stoku i świetną dynamikę jazdy, łatwo się prowadzą i dostosowują do potrzeb oraz umiejętności swojej użytkowniczki.

Narty Head Supershape SLR PRO 2020

Ostatnim z modeli na tegoroczny sezon, które postanowiliśmy zaprezentować, jest model dla najmłodszych narciarzy. Kompozytowy rdzeń sprawia, że są bardzo lekkie i niesamowicie wytrzymałe, zewnętrza powłoka zapewnia świetny ślizg przy minimum wysiłku młodego człowieka. Przeznaczone zarówno dla początkujących, średnio- i zaawansowanych pasjonatów białego szaleństwa. Narty Head dla dzieci to nie tylko funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo, ale również wspaniały design, z którego słynie ta marka. Ten model nart Head wykończony został w kolorach białym i żółtym, a czarne napisy i paski stanowią nowoczesny, designerski dodatek.

Head przygotował na sezon 2019/2020 wspaniałą kolekcję, z której zaprezentowaliśmy jedynie kilka modeli. Jeśli zamierzasz kupić narty dla siebie i swoich bliskich, koniecznie odwiedź sklep oferujący produkty tej właśnie marki – to doskonały wybór dla każdego kto oczekuje najwyższej jakości za rozsądną cenę.