Gdzie w Warszawie mogę zamówić ramy stalowe na wymiar?

Gdzie w Warszawie mogę zamówić ramy stalowe na wymiar?

Ramy stalowe to wyrób metalowy o wszechstronnym zastosowaniu. Najprościej można je opisać jako układy prętów, które są ze sobą sztywno połączone bądź w sposób częściowo przegubowy. Jeśli chodzi o tworzone na zamówienie ramy stalowe o konkretnych wymiarach, mogą one przybierać różne formy, a tym samym można ich użyć w różnych konstrukcjach.

Popularne formy zastosowania ram stalowych na wymiar – są wykorzystywane do:

  • wentylatorów
  • stołów
  • drzwi przesuwnych
  • bramy
  • więźby dachowej
  • mebli
  • luster
  • obrazów

Bez względu na to, z jakiego powodu ramy stalowe na wymiar są Ci potrzebne, to jeśli mieszkasz w stolicy – masz szczęście. W Warszawie i okolicach działa wiele firm, które osiągnęły mistrzowski poziom w tej dziedzinie. Poniżej kilka z nich.

Konstrukcje Warszawa

1. Piłsudskiego 65a

05-250 Ciemne (okolice Radzymina pod Warszawą)

Formalnie młoda firma, ale mająca do czynienia z konstrukcjami metalowymi od blisko 30 lat. Osoby odpowiedzialne za ramy stalowe na wymiar w konstrukcjewarszawa.pl  to zespół doświadczonych certyfikowanych spawaczy, którzy podkreślają, iż metal i wszystko co z nim związane stanowi dla nich życiową pasję. Dużym atutem firmy jest ulokowana pod Warszawą własna hala – to dzięki niej firma posiada duże możliwości prefabrykacji w zakresie wszelkiego rodzaju elementów stalowych. Pełną ofertę firmy znajdziecie pod linkiem: https://konstrukcjewarszawa.pl/ramy-stalowe-metalowe/

MOLLA

1. Grochowska 23/31

Warszawa

Molla to wszechstronna pracownia, a jedną z jej specjalności jest właśnie tworzenie ram stalowych na wymiar. Klienci chwalą sobie zamówione w tej firmie realizacje – za ich wysoką jakość, jak również zgodność z oczekiwaniami. Specjaliści pracujący w Molla chętnie oferują swoją pomoc w projektowaniu, doborze technologii, jak również materiału. Firma posiada bogate zaplecze projektowe i maszynowo – narzędziowe.

REM-REN Wasiński i Wspólnicy s.c.

1. Przecławska 5, Hala 12D

Warszawa

Na terenie Warszawskiego Parku Przemysłowego mieści się kolejna firma do której można zgłosić się po ramy stalowe na wymiar i jest nią REM-REN Wasiński i Wspólnicy s.c. Warto bowiem wyroby, które powstają w ich zakładzie wyróżniają się wysoką jakością wykonania, solidnym wykończeniem i konkurencyjną ceną.

Wszechstronne ramy stalowe na wymiar są takimi wtedy i tylko wtedy, gdy zostaną wykonane dokładnie z życzeniami klienta, a aby się tak stało konieczne jest ich zamówienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dobrych opiniach. Ułatwiliśmy nieco ten wybór z pomocą powyższych przykładów, zachęcamy jednak do pogłębienia swoich poszukiwań celem znalezienia wykonawcy idealnie dopasowanego do oczekiwań pod każdym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *