Gdzie w Warszawie mogę zamówić ramy stalowe na wymiar?

Gdzie w Warszawie mogę zamówić ramy stalowe na wymiar?

Ramy stalowe to wyrób metalowy o wszechstronnym zastosowaniu. Najprościej można je opisać jako układy prętów, które są ze sobą sztywno połączone bądź w sposób częściowo przegubowy. Jeśli chodzi o tworzone na zamówienie ramy stalowe o konkretnych wymiarach, mogą one przybierać różne formy, a tym samym można ich użyć w różnych konstrukcjach.

Popularne formy zastosowania ram stalowych na wymiar – są wykorzystywane do:

  • wentylatorów
  • stołów
  • drzwi przesuwnych
  • bramy
  • więźby dachowej
  • mebli
  • luster
  • obrazów

Bez względu na to, z jakiego powodu ramy stalowe na wymiar są Ci potrzebne, to jeśli mieszkasz w stolicy – masz szczęście. W Warszawie i okolicach działa wiele firm, które osiągnęły mistrzowski poziom w tej dziedzinie. Poniżej kilka z nich.

Konstrukcje Warszawa

1. Piłsudskiego 65a

05-250 Ciemne (okolice Radzymina pod Warszawą)

Formalnie młoda firma, ale mająca do czynienia z konstrukcjami metalowymi od blisko 30 lat. Osoby odpowiedzialne za ramy stalowe na wymiar w konstrukcjewarszawa.pl  to zespół doświadczonych certyfikowanych spawaczy, którzy podkreślają, iż metal i wszystko co z nim związane stanowi dla nich życiową pasję. Dużym atutem firmy jest ulokowana pod Warszawą własna hala – to dzięki niej firma posiada duże możliwości prefabrykacji w zakresie wszelkiego rodzaju elementów stalowych. Pełną ofertę firmy znajdziecie pod linkiem: https://konstrukcjewarszawa.pl/ramy-stalowe-metalowe/

MOLLA

1. Grochowska 23/31

Warszawa

Molla to wszechstronna pracownia, a jedną z jej specjalności jest właśnie tworzenie ram stalowych na wymiar. Klienci chwalą sobie zamówione w tej firmie realizacje – za ich wysoką jakość, jak również zgodność z oczekiwaniami. Specjaliści pracujący w Molla chętnie oferują swoją pomoc w projektowaniu, doborze technologii, jak również materiału. Firma posiada bogate zaplecze projektowe i maszynowo – narzędziowe.

REM-REN Wasiński i Wspólnicy s.c.

1. Przecławska 5, Hala 12D

Warszawa

Na terenie Warszawskiego Parku Przemysłowego mieści się kolejna firma do której można zgłosić się po ramy stalowe na wymiar i jest nią REM-REN Wasiński i Wspólnicy s.c. Warto bowiem wyroby, które powstają w ich zakładzie wyróżniają się wysoką jakością wykonania, solidnym wykończeniem i konkurencyjną ceną.

Wszechstronne ramy stalowe na wymiar są takimi wtedy i tylko wtedy, gdy zostaną wykonane dokładnie z życzeniami klienta, a aby się tak stało konieczne jest ich zamówienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dobrych opiniach. Ułatwiliśmy nieco ten wybór z pomocą powyższych przykładów, zachęcamy jednak do pogłębienia swoich poszukiwań celem znalezienia wykonawcy idealnie dopasowanego do oczekiwań pod każdym względem.