Gdzie kupić suplementy z linii diety Marka Skoczylasa?

Gdzie kupić suplementy z linii diety Marka Skoczylasa?

Zdrowa dieta to podstawa prawidłowego stylu życia. Zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale także możliwość cieszenia się zdrowiem, jak również wydłużenia życia o kilka lat. Należy jednak pamiętać, że prawidłową dietę powinien ułożyć specjalista. Przeczytaj na czym polega jedna z najzdrowszych diet świata i gdzie można kupić stosowane w niej suplementy diety.

Kim jest Marek Skoczylas?

Jedną z najzdrowszych diet, jest dieta Marka Skoczylasa. Zastanawiasz się kim jest człowiek, którego dieta podbija świat? Marek Skoczylas to lekarz, który tajemnice swojego zawodu zgłębiał na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe, zdobywane w kilku szpitalach, na różnych oddziałach i stanowiskach. W swoim portfolio może pochwalić się między innymi pracą na oddziałach chirurgicznych, endoskopowych, chirurgii onkologicznej. Pracował jako lekarz, Ordynator oraz kierował pracownią Endoskopii Pokarmowej. Ponadto posiada doświadczenie w diagnostyce chorób końcowego odcinka układu pokarmowego. Warto podkreślić, że dr Skoczylas dba nie tylko o swoje doświadczenie, ale także o aktualną wiedzę teoretyczną. Posiada liczne publikacje naukowe oraz jest członkiem wielu Stowarzyszeń i Towarzystw Medycznych.

Na czym polega Dieta Marka Skoczylasa?

Dieta Marka Skoczylasa jest dietą ketogeniczną. Istotne jest, aby samemu jej nie wprowadzać do swojego jadłospisu, a robić to pod okiem specjalisty. Tylko wtedy da oczekiwane efekty. Polega ona na wyeliminowaniu ze spożywanego pożywienia węglowodanów, a zastąpienie ich tłuszczami. Badania udowodniły, że stan ketozy, w jaki wprowadza się na tej diecie organizm, ma działanie lecznicze.  Wspomaga między innymi odchudzanie, leczenie cukrzycy, stanów zapalnych, a nawet padaczki. Dieta, którą proponuje Marek Skoczylas powoduje, że wraca energia do działania i radość z życia, bowiem organizm zaczyna wytwarzać sporą ilość endorfin, czyli hormonów szczęścia.

Gdzie kupić suplementy z linii diety Marka Skoczylasa?

Jak w każdej diecie, tak i w tej, do której namawia Marek Skoczylas, powinno się stosować suplementy diety. Uzupełniają one ewentualne braki i zapotrzebowanie na dane witaminy i mikroelementy. Są to między innymi witamina C, magnez, oleje np. lniany, z pestek dyni czy nasion czarnuszki. Wspomagają one dietę oraz poprawiają funkcjonowanie narządów takich jak np. oczy, wątroba czy serce. Gdzie kupić sprawdzone suplementy diety z linii Marka Skoczylasa? O to kilka sprawdzonych miejsc:

  1. Oficjalna strona Marka Skoczylasa – na domenie marekskoczylas.pl znajdziecie szeroką gamę produktów rekomendowanych przed doktora Skoczylasa i sygnowanych jego nazwiskiem. Dają one gwarancję jakości i skuteczności.
  2. Sklepy internetowe – również wiele sklepów internetowych, które propagują zdrowe odżywianie oraz specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości naturalnych produktów, oferują w swym asortymencie linię suplementów Skoczylas. Sklep, który oferuje suplementy Marka Skoczylasa w atrakcyjnej cenie jest Biostima. Sprawdź jego ofertę – https://biostima.pl/skoczylas
  3. Aukcje internetowe – zaufane i renomowane sklepy ze zdrową żywnością oferują produkty z linii Skoczylas na aukcjach internetowych znanych serwisów.