Dostawa wody mineralnej do domu - Warszawa cennik

Dostawa wody mineralnej do domu – Warszawa cennik

Woda mineralna z dostawą do domu

Wiadomym jest, że każdy potrzebuje wody do prawidłowego funkcjonowania. Coraz większą popularnością cieszą się usługi dostawy wody mineralnej pod same drzwi. Jest wiele osób, które są przeciwne takiemu rozwiązaniu, lecz wydaje się, że coraz więcej ludzi dostrzega zalety i korzysta z takich usług. Woda mineralna z dostawą do domu, jest szczególnie popularna w dużych miastach Polski np. w Warszawie. Jakie są ceny takich usług?

Dostawa wody na terenie Warszawy, cennik

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na ostateczną cenę dostarczonej wody mineralnej jest jej marka, a nie dostawca. Ceny zaczynają się od niecałej złotówki – mowa tu o Dobrowiance o pojemności 0,5 l, a za najbardziej kosztowną wodę trzeba zapłacić nawet 3 zł.

Przykładowy cennik wód 0,5l:

  • Cisowianka – ok. 0,94 zł
  • Nałęczowianka – ok. 1,19 zł
  • Muszynianka – ok. 1,23
  • Żywiec Zdrój – ok. 1,26 zł
  • Kropla Beskidu – ok. 1,49 zł

Cena wody jest korzystniejsza w przeliczeniu na 1l w przypadku zakupu butelek o większej pojemności, dlatego najpopularniejsze są dostawy w większych butelkach. Na cenę wpływa również wielkość oraz częstotliwość zamawiania dostaw – im większa ilość zamawianych butelek, tym można uzyskać korzystniejszy rabat. Przy częstych dostawach cena nie jest ostateczna i zwykle podlega negocjacji.

Nie bez znaczenia ma także odległość z firmy do zamawiającego. Zwykle dostawa jest darmowa lub za niewielką opłatą w określonym promieniu kilometrów. Im dalej, tym dostawa jest droższa. Świeża woda jest dostarczana do klientów, także poza granicami Warszawy – a coraz więcej firm rozszerza usługę nawet na całe województwo mazowieckie. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień warto wcześniej skontaktować się z firmą i ustalić szczegóły zamówienia (dokładny adres, sposób rozładunku). Przy bardzo dużych dostawach zwykle potrzebna jest winda rozładunkowa. Firmy oferują także możliwość odbioru osobistego, w swojej siedzibie – dzięki temu klient oszczędza na kosztach transportu.

Jeśli jest bardzo duże zapotrzebowanie na wodę, warto rozważyć dzierżawę dystrybutora wody, do której dostarcza się wodę w galonach. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku, gdy woda z kranu jest tak kiepskiej jakości, że nie nadaje się nawet do przygotowywania potraw.

Korzyści wynikające z dostawy wody do domu

Największym atutem dostawy wody do domu jest wygoda. Bez zbędnego stania w kolejkach, dźwigania butelek – świeża woda jest dostarczona pod same drzwi, zarówno do domów jednorodzinnych jak i mieszkań. Nie ważne jest, na którym piętrze mieszka zamawiający  – dla firmy oferującej usługi dostawy do domu priorytetem jest zachowanie komfortu klienta.

Woda dostarczana jest bezpośrednio od producenta, dzięki czemu można mieć pewność, że jest najwyższej jakości.

Dorosły człowiek powinien wypijać co najmniej 1,5 l wody dziennie – warto pamiętać także o jakości pitej wody. Dobrze jest więc mieć zawsze pod ręką świeżą wodę, podaną w wygodnej formie. Dbajmy o stały zapas wody zaopatrując się w nią ze sprawdzonych źródeł.

Czytaj Więcej