Busy do Anglii – cennik

Busy do Anglii – cennik

Od momentu otwarcia rynków pracy dla nowych członków UE w 2004 roku dużą popularnością cieszą się wyjazdy do Anglii. Trudno temu się dziwić, bo daje to szansę na lepsze zarobki. Jednak wpierw trzeba tam dotrzeć. Możliwości jest sporo, lecz najpopularniejszą opcja są busy do Anglii – https://angliabus.pl/. Warto zatem im się nieco przyjrzeć, a także poznać choćby poglądowo jak jaki cennik mają te busy.

W UK mieszka przynajmniej milion naszych rodaków i regularnie podróżują oni między krajem ojczystym a Anglią. Do najpopularniejszych sposobów na to, aby poruszać się, w obu kierunkach są busy. Z czego wzięła się ich popularność? Warto temu się nieco bliżej przyjrzeć.

Busy do Anglii i z powrotem

Ta forma podróży jest bardzo wygodna, a do tego jeszcze elastyczna. Tym samym trudno się dziwić, że jest to jedna z częściej wybieranych opcji. Pozornie to samoloty są najlepszym sposobem transportu, lecz trzeba jeszcze jakoś dostać się na i z lotniska. Nie zawsze jest to wygodne z dużą ilością bagaży. Warto bowiem wiedzieć, że nie są one często usytuowane w dogodnych punktach i daleko od centrum. Zatem wydłuża to podróż i podnosi jej koszty. Na szczęście jest dogodna alternatywa dla lotów samolotem i są to wspomniane już busy do Anglii. Bardzo często podróżując w ten sposób, jeździmy od drzwi do drzwi. Wystarczy tylko podać swój adres i punkt docelowy, a na pewno znajdą się kursy nam pasujące. Dochodzi tu też bardzo sprawna i prosta organizacja, bo wystarczy podać dane adresowe i swój numer telefonu. Na rynku jest sporo firm transportowych, które zajmują się tego rodzaju usługami. Tym samym każdy znajdzie coś dla siebie.

Busy do Anglii – cennik

Jednym z pierwszych elementów, na jaki zwracamy uwagę, jest cena. Stąd też warto poznać cennik upatrzonego przewoźnika, a także co wchodzi w jego zakres. Zazwyczaj Busy do Anglii – cennik obejmuje:

  • przejazd w systemie door-to-door, czyli transport zabiera nas spod domu i wiezie pod ustalony adres,
  • określoną ilość bagażu w cenie biletu i ewentualne dopłaty za przekroczenie tego przedziału,
  • Wielka Brytania położona jest na wyspie i tym samym konieczne są przeprawy promem lub przejazd Eurotunelem. Warto więc sprawdzić, czy przewoźnik wlicza to w cenę, czy też jest to dodatkowy koszt.

Podróż do UK to około 20 godzin jazdy, lecz jest to komfortowy sposób podróży. Trudno się zatem dziwić, że jest to wzięty sposób transportu. Co więcej, na niską cenę wpływ ma popularność trasy. Na dodatek decydując się na ten wariant, nie ma obawy, że w trasie zawieruszył się gdzieś nasz bagaż. Reasumując, warto podróżować w ten sposób z powodu ceny i ogólnego komfortu.